Krajské finále v olympijském víceboji

KRAJSKÉ FINÁLE OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE
Dne 20.května proběhlo v Hradci Králové krajské finále olympijského víceboje. Za naši školu si právo startu vybojovala pouze Anežka Bartošová, která postoupila na základě výsledků v okresním kole. Patronkou v krajském kole byla Šárka Kašpárková (bronzová medailistka v trojskoku z Atlanty v roce 1996), která symbolicky právě v den konání této soutěže oslavila své narozeniny.
V krajském kole na Anežku čekaly 3 ryze atletické disciplíny (skok daleký, 60 m, 1000m) a  jedna silová disciplína-opakované shyby. Žákyně 6.B předvedla výborné a vyrovnané výkony ve všech disciplínách a odměnou za ně jí bylo skvělé 2.místo v kategorii dívek ročníku 2012.Anežko, velká gratulace a poděkování za reprezentaci naší školy!