Soutěž ve finanční gramotnosti

• Karolína Bartošová
  • 19. 2. 2024
  • Aktuality

Naše škola se zapojila do soutěže ve finanční gramotnosti, která je napojena na celosvětový projekt Global Money Week- Světový týden vzdělávání o penězích a finanční gramotnosti zaměřený  na děti a mládež.  Žáci druhého stupně získali možnost se do soutěže zapojit. Soutěž probíhala online formou a tři nejlepší řešitelé měli možnost probojovat se do školního týmu a soutěžit o postup z okresního do krajského kola. Do školního týmu se s nejlepšími výsledky nominovali David Halmo (6.B), Milan Jezdinský (6.A) a Kryštof Pyciak (8.B). Kluci pak společně pracovali na vyřešení zadaných úkolů, a přestože se jim nepodařilo dostat se do krajského kola, si vedli na výbornou. Tímto jim patří velký dík za snahu a reprezentaci naší školy!