Házená

15. 12. 2022 jsme se zúčastnili vánočního turnaje v Jičíně pořádaném místním týmem házené.

Turnaje se zúčastnili děti 4. a 5. tříd kluci i holky dohromady z pěti škol.

Naši školu reprezentovali: Amálka Musilová, Ilča Kazdová, Honza Sucharda, David Mašek, Petr Dlabola, Jan Vít, Radim Jisl, Milan Jezdinský.

Vlastně bych hned na začátku mohl napsat: BYLI ÚŽASNÍ A CELÝ TURNAJ S NAPROSTÝM PŘEHLEDEM VYHRÁLI.

Zcela bezkonkurenční byl náš tým ze ZŠ Komenského. Hned od první minuty prvního zápasu jsme šli do vedení proti Jičínské „jedničce“. Skvělé nahrávky, vynikající pohyb v obraně, rychlé střely a perfektní Milan Jezdinský v brance. Skóre: 9:1, 12:1, 16:0, 8:3 mluví za vše. A nutno podotknout, že v týmu není žádný házenkář. Vše tedy svědčí o velice dobré přípravě během tělesné výchovy.

Snad nás pozvou na turnaj i za rok :)

Děkujeme všem za nádhernou reprezentaci školy a slušné chování během celého turnaje.

A jako bonus se můžete podívat na stránkách školy na krátké video z turnaje, které pro děti natočila paní Iveta Musilová.    https://youtu.be/C17g1grij_E