Florbal

5. 12. 2022 se uskutečnil okresní turnaj ve florbalu v Hořicích.

Soupiska našeho týmu: Jan Sucharda, Tomáš Musil, Dia Eldin Tobias, Matyáš Tryzna, Petr Dlabola, Jan Vít, Radim Jisl, Vojtěch Müller.

Utkali se žáci od 1. do 5. třídy a naši chlapci neměli prakticky konkurenci. Celý turnaj vyhráli a zcela zaslouženě. Kluci hráli perfektní florbal, Maty Tryzna v bráně prakticky čaroval. Z toho jakým způsobem kluci dávali branky, šel až mráz po zádech. Perfektní nahrávky na volného hráče a skvěle umístěné střely byly nad síly všech ostatních družstev. Je velice znát, že kluci rádi sportují při tělesné výchově ve škole a jsou také skvěle vedeni ve svých oddílech hokeje, ale i florbalu v Nové Pace.

Kluci zároveň postoupili do krajského kola v Předměřicích u HK, který se odehraje v lednu 2023.

Děkuji za úžasnou reprezentaci naší školy a slušné chování během turnaje.