Primární prevence pro žáky a supervize pro pedagogy

Již několikátým rokem u nás na škole probíhá program primární prevence, který je určen pro žáky 1. a 2. stupně naší školy.  Konkrétně pak pro 4.- 9. třídy. Tento program nám zajišťuje organizace Semiramis z.ú. V  letošním roce nám byla poskytnuta dotace z DOTAČNÍHO FONDU KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE č. 20SMP01-0003 ve výši 32 000 Kč a dále dotace od zřizovatele města Nová Paka ve výši 50 500 Kč. Z těchto peněz financujeme i supervizi pro pedagogy. Byl o ni velký zájem, proto jsme snadno skupinu naplnili. Zároveň v letošním roce poprvé zařazujeme i individuální supervize, které jsou také naplno využité. Určitě je to pro pedagogy velmi příjemné a přínosné. Pevně doufáme, že supervizi budeme moci využívat i v příštích letech.