Informace ohledně poskytování dietní stravy v rámci školního stravování

Informace ohledně poskytování dietní stravy v rámci školní jídelny

Bohužel nejsme z provozních důvodů schopni zajistit přípravu dietní stravy ve šj.

Dietní strava, pro kterou existuje zdravotní důvod, jsme v naší školní jídelně schopni                            zajistit pouze formou donášky Vámi připraveného pokrmu.

Potřebujeme

•  Lékařské potvrzení, že žák potřebuje stravu s dietním omezením

Smlouvu s rodiči (zákonnými zástupci)    ​​​​​​​​​​​​​

Vámi připravený pokrm, v označené krabičče se jménem žáka a názvem pokrmu, si ráno převezmeme, uchováme v ledničce a před konzumací ohřejeme na požadovanou teplotu. Důraz je kladen na dodržení teplotního řetězce a zamezení kontaminace pokrmu.  Zákonný zástupce žáka si ručí za nezávadnost a bezpečnost doneseného pokrmu.

v Nové Pace 20.3.2024                                                            Jana Koťátková