Házená

Říká se ,že je dobré ochutnat od všeho. Proto se náš směr práce v tělesné výchově letos orientoval na výuku základů míčového sportu. Přihlásili jsme se do turnajů v malé házené. V každém pololetí se uskutečnila 3 kola, rozdělená do dvou kategorií: 1.-3. třída, 4.-5.třída. Obě kategorie jsme obsadili a zkoušeli své štěstí s ostatními již protřelými borci. Zpočátku bylo naše okukování nesmělé. Děti se však chytly a v dalších kolech získávaly zkušenosti, sebevědomí a hlavně se naučily taktiku i strategii hry. Dokonce se mladším povedlo získat krásná 3. místa ve dvou turnajích . Je to velmi pěkná kolektivní hra, která utužuje po všech stránkách kluky i holky mladšího školního věku. Příští rok se do boje o góly pustíme znovu !

Dana Rejmontová