Vánoční bruslení a spaní ve škole 4.A

Vánoční bruslení a spaní ve škole 4.A

Třída 4.A se v pátek 14.12. po škole vydala na bruslení. Děti se učily základům bruslení, zahrály si hry na ledě a užily si společnou hodinu bruslení. Největší poklona patří Natálce P. a Ondrovi D., kteří na bruslích udělali největší kus práce a jejich první setkání s ledem a  bruslemi na nohách,  bylo opravdu hodné poklony. 

Ten samý den večer, jsme se sešli ve škole se spacáky, karimatkami, jídlem a baterkami. Připraveni na nocování ve škole. Zahráli jsme si hru Místo po pravé ruce, soutěžili jsme o nejlepšího zpěváka, který neslyší svůj hlas. Soutěžící měli totiž na uších sluchátka, kde jim hrála hudba a měli zpívat píseň, kterou slyšeli. Také jsme soutěžili o nejlepšího tanečníka, tanečnici a taneční skupinu. Měli jsme společnou diskotéku a na závěr jsme si prošli, někteří proběhli stezku odvahy po škole. Na úplný závěr večera jsme si pustili film Králíček Petr, potom jsme si vyčistili zuby a zalehli do pelíšků. Ráno jsme se společně nasnídali. Moc děkujeme všem maminkám, které nás nenechaly hladovět a připravily nám famózní snídaňové menu. Během čekání na rodiče jsme si ještě dali závody ve sjíždění schodů na matraci a pak se vydali domů na gauče, vyspat se po tak náročné noci. :-)