Okresní finále ve florbalu starších chlapců

Okresní finále ve florbalu starších chlapců

Ve čtvrtek 22.listopadu se v Hořicích konalo okresní finále ve florbalu chlapců IV.věkové kategorie. Ve sportovní hale gymnázia a SOŠ se sešlo 6 nejlepších týmů z okrsků a družstvo pořadatelů. Účastníci byli rozděleni do 2 skupin (4+3). Ve skupinách se hrálo systémem každý s každým. Naše družstvo postoupilo do semifinále ze 2.místa, kde se utkalo s chlapci z hořické ZŠ Na Habru. Po vyrovnaném výsledku v základní hrací době došlo až na nájezdy a tady měl větší sportovní štěstí náš soupeř. Tento výsledek rozhodl o dalším průběhu turnaje. V boji o 3.místo na náš tým čekal soupeř, se kterým jsme v základní skupině prohráli. Ale v tomto utkání se při nájezdech usmálo štěstí tentokrát na nás. Družstvo chlapců přivezlo z Hořic krásné 3.místo. 
Na úspěšné reprezentaci školy se podíleli: Denis Lenfeld, Štěpán Krupka, Honza Lukáš, Míra Grund, Ondra Medlík (všichni 9.A), Honza Vedral, Vašek Mandík, David Kužel, Honza Bek (8.A) a Kuba Valeš z 8.B.