Hodinka sportování pro budoucí prvňáčky

Na středu odpoledne 18. 1. 2023 jsme jako již tradičně připravili v hale základní školy sportování pro budoucí školáky. Přesně v 15 hodin, kdy zazvonil školní zvonek se děti seřadily, a pod vedením paní učitelky Karly Fišarové začaly s rozcvičkou. Za poslechu písniček se děti protáhly a hned poté se mohly rozeběhnout po celé sportovní hale, kde na ně čekaly paní učitelky. Na každém stanovišti děti prokázaly svoji šikovnost a obratnost. Hrály florbal, prošly „opičí dráhou“, pohoupaly se na houpačce, prolezly tunelem, skočily z výšky na žíněnku, kopaly na branku a zvládly cvik na žebřinách.

Nakonec našeho sportování jsme pro děti připravili hru s „barevným padákem“. Ani jsme se nenadáli a hodinka sportování pro budoucí prvňáčky byla za námi.

Paní učitelky mohly jenom chválit. Všechny děti byly moc šikovné a bylo na nich vidět, že se rády hýbou. Rodičům děkujeme, že přijali naše pozvání na sportovní odpoledne a věříme, že se všem u nás líbilo.

Budeme se těšit na další setkání 8. 3. 2023, kdy si děti vyzkouší práci školáka.