Od 1.9.2013 bude do veřejné dopravy v Královéhradeckém a Pardubickém kraji zaveden nový prvek, a to odbavení cestujících bezkontaktní čipovou kartou. Čipová karta bude platit na síťové i jednorázové jízdenky v rámci integrovaného dopravního systému IREDO, přičemž vícedenní jízdenky budou vydávány pouze v na tuto kartu. Z toho vyplývá, že i žáci, kteří dojíždějí do školy veřejnou dopravou, budou k  dosavadní potřebovat k nákupu vícedenních jízdenek  od 1.10.2013 každý svoji vlastní čipovou kartu. Vzhledem k tomu, že její výroba je časově náročnější než vystavení dosavadního papírového dokladu, nabízíme dojíždějícím žákům tiskopis „Žádosti o osobní  čipovou kartu IREDO“ s potvrzením o docházce (o studiu) na druhé straně žádosti. Žádosti a další potřebné informace je možné vytisknout z připraveného formuláře na www.oredo.cz V případě jakýchkoli dotazů volejte tel. č. 495 538 802 Ing. David Procházka, vedoucí projektu....