Ve středu 6.4.2016 proběhlo  na ZŠ Husitská okrskové kolo v halové kopané. Zúčastnilo se pět družstev. V prvním zápase jsme prohráli  se ZŠ L.Bělohrad 4:0, v druhém zápase se ZŠ Stará Paka 5:1.  Do třetího zápasu jsme nastoupili proti jednomu z favoritů  –  ZŠ Husitská. V tomto zápase jsme již hráli o mnoho lépe, po celý zápas jsme byli lepším týmem, a až do 14:40 hracího času jsme vedli 1:0. Dvacet vteřin před koncem domácí vyrovnali a zápas skončil nerozhodně.  V posledním zápase nám stačila remíza k zisku čtvrtého místa. To se povedlo.  Chci poděkovat všem chlapcům za vzornou reprezentaci  školy a hlavně za velice slušné chování, což se o jednom hráči jiné školy říct nedá. Školu reprezentovali tito žáci: Jan Komárek, Ondřej Vích, Jakub Řeháček, Vladimír Brendl z 9.A, Jindřich Uher, Sebastián  Jirásko z 8.A , Martin Hanka, Ladislav Hoška ze 7.A.IMG_20160406_112321