1. -9.třídy
celkem pořadí
Vopršal Jaroslav 2NP 52,8 1
Kubišta Martin 1NP 57,4 2
Kotlář Ondřej 2NP 57,6 3
Vondrák Jakub G 62,2 4
Horáček Ondřej 2NP 63,4 5
Kadavý Šimon 1NP 64,8 6
Nýdrle Matyáš 1NP 65 7
Cogan Jan G 65,1 8
Vrabec Matěj SP 66,3 9
Kříž Michal G 66,7 10
Režňák David Pe 66,9 11
Dendis Patrik 1NP 67,1 12
Kozák Martin SP 71,9 13
Honzík Tomáš SP 96 14
Grund Miroslav 1NP DNF 15
Rudolfová Eliška 1NP 57,5 1
Jeriová Dita G 59,7 2
Drábková Ema G 63,1 3
Křížová Hana G 63,3 4
Brumlichová Kristýna 2NP 64,3 5
Kodymová Barbora 1NP 65,9 6
Machová Leona 1NP 65,9 7
Kuzmová Adéla 1NP 67,9 8
Nyplová Jana SP 68,2 9
Machová Julie 1NP 74,6 10
Bilcová Adéla SP 76,8 11
Trefilová Zuzana 2NP 77,2 12
Tomešová Klára SP 86,5 13
Sedláková Vendula 2NP 99,8 14

 

6 .-7.třídy

celkem pořadí
Valenta Lukáš 2NP 47 1
Turek Vojtěch G 53,8 2
Foltýn Marek G 54,4 3
Hillebrand Jan 1NP 57,5 4
Doubek František 2NP 60,5 5
Vedral Jan 1NP 61,7 6
Řezníček Adam 2NP 64,3 7
Bouchner Tomáš 1NP 66,3 8
Langner Lukáš SP 69,9 9
Mach Marek Pe 70,9 10
Mühl Štěpán 1NP 76,1 11
Horáček Jindřich SP 79,8 12
Sůra Jan Pe 88,6 13
Pospíšil Vojtěch G DNF 14
Kaprálová Anastázie G 68,3 1
Albrechtová Zara G 68,6 2
Nosková Eliška Pe 69,2 3
Vajsejtlová Markéta 1NP 69,6 4
Fišarová Eva G 70,7 5
Kuncová Soňa 1NP 72,4 6
Gernatová Eliška SP 72,7 7
Stuchlíková Klára Pe 73,1 8
Podlipná Bára 1NP 74,3 9
Militká Klára 1NP 74,8 10
Prokšová Kateřina SP 76,7 11
Cholmatova Nikol 1NP 82,3 12
Malá Anežka SP 83 13

 

 

 

 

 

  1. – 5 .třídy
celkem pořadí
Stuchlík Milan 1NP 60,1 1
Banýr  Bohdan 1NP 63,9 2
Kracík Matěj 2NP 64,6 3
Macák Tadeáš 1NP 66 4
Paulus František SP 69,4 5
Kraus Jan 1NP 69,8 6
Trefil Marek 2NP 70,3 7
Kříž František B 70,7 8
Brumlich Michal 2NP 73,4 9
Polášek Antonín SP 76,9 10
Doubek Jan SP 79,8 11
Kadavý David Pe 80,1 12
Buriánek Jakub Pe 80,9 13
Tázlar Kryštof Pe 91,7 14
Samler Jakub 1NP DNF 15
Jeřábková Lucie 1NP 54,9 1
Foltýnová Marie 2NP 58,4 2
Svobodová Ella 1NP 61,6 3
Křížková Andrea 2NP 62,3 4
Viková Anna 1NP 64,4 5
Bílková Pavlína 2NP 64,5 6
Hornichová Karolína 1NP 65,6 7
Bezstarosti Nicol 1NP 65,7 8
Nezbedová Lucie Pe 70,8 9
Havelková Šárka SP 81,9 10

 

 

 

 

 

 

  1. – 3. třídy
celkem pořadí
Nosek František Pe 69,6 1
Karel Josef 2NP 69,9 2
Kracík Štěpán 2NP 70,3 3
Vít Jakub 1NP 71,9 4
Pospíšil Ondřej 2NP 73,3 5
Koucký Michal 1NP 74,3 6
Šenkyřík Vít 1NP 74,7 7
Jakubský Lukáš Pe 76,7 8
Kraus Tobiáš SP 80,7 9
Novotný Kryštof 1NP 84,3 10
Polášek Daniel SP 84,9 11
Gernat Jiří SP 88,8 12
Jeřábková Jana 1NP 60,7 1
Nosková Marcela 1NP 64,9 2
Chudobová Anežka 2NP 65,7 3
Ježková Ivana 1NP 68,4 4
Hylmarová Kateřina 2NP 70,1 5
Špicarová Mafdaléna 1NP 71,3 6
Stuchlíková Patrície Pe 79,8 7
Minaříková Karolína Pe 83,6 8
Vojáčková Anežka 1NP 84,9 9
Lacinová Kristýna SP 87 10
Režňáková Lucie Pe 106,9 11
Valentová Elen Anna 2NP 131,9 12

 

 

 

 

 

  1. třídy
celkem pořadí
Sucharda Jakub 1.NP 72,5 1
Olša Samuel 1.NP 75,2 2
Pavelec Daniel 1.NP 80,8 3
Krejčík Matyáš 1.NP 81,1 4
Plecháč Vít 2NP 81,2 5
Kabele Viliam 1.NP 84 6
Zlatník Daniel Pe 94,3 7
Vojáček Vojtěch 2NP 103,3 8
Hylmarová Monika 1.NP 78,1 1
Beránková berenika 1NP 78,2 2
Řezníčková Karolína 2NP 83,5 3
Hylmarová Julie 2NP 85,4 4
Tlapáková Marie 1.NP 86,5 5
Zukalová Nela 2NP 87,5 6
Fučíková Tereza 1NP 88,1 7
Zmeková Karolína SP 90,2 8
Prejsová Kateřina 1.NP 100,8 9
Zajícová Eliška SP 106 10