Ve středu 18. 4. 2018 se uskutečnil na dopravním hřišti v Nové Pace pátý ročník dopravní soutěže „POHÁR STAROSTŮ“, tentokrát pod záštitou starostky obce Vidochov.

Soutěž je určena pro čtyřčlenná družstva (dva chlapci, dvě dívky) žáků pátých tříd. Žáci soutěží ve znalostech pravidel silničního provozu (teoreticky – testy, prakticky – jízda na kole na dopravním hřišti), další disciplínou je jízda zručnosti a v letošním roce přibyla i zdravověda.

Z naší školy se zúčastnila dvě družstva: družstvo 5. B, které obsadilo 5. místo (Tereza Cholmatova, Karolína Dittrychová, Milan Stuchlík a Šimon Vedral) a družstvo 5. A, které skončilo na 7. místě (Lucie Jeřábková, Šárka Trllová, Matouš Menšík a Samuel Najman). Soutěžící si ověřili své znalosti a vyzkoušeli svoji dovednost. Za své výkony získali pěkné odměny darované obcí Vidochov.